*eiti_prie_turinio*

Sutrikusio regėjimo mokinių įtraukiojo švietimo kokybės gerinimas – dalyvavimas „Bett 2025“ parodoje Londone

Sutrikusio regėjimo mokinių įtraukiojo švietimo kokybės gerinimas – dalyvavimas „Bett 2025“...

Sutrikusio regėjimo mokinių įtraukiojo švietimo kokybės gerinimas – dalyvavimas „Bett 2025“ parodoje Londone

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras (LASUC) įgyvendina Europos Sąjungos projektą „Sutrikusio regėjimo mokinių įtraukiojo švietimo kokybės gerinimas“ (Nr. 10-055-P-0002), kuris skirtas pagerinti švietimo kokybę ir integruoti naujas technologijas į ugdymo procesą. Projektas siekia užtikrinti, kad mokiniai, turintys regėjimo sutrikimų, gautų reikalingą pagalbą ir išteklius, kurie padėtų jiems tobulėti ir sėkmingai integruotis į visuomenę.

Siekiant tobulinti ugdymo procesą ir naudoti pažangias technologijas, 2025 metų sausio 21–24 dienomis mūsų ugdymo įstaigos pedagogai Martynas Gavutis – Ugdymo skyriaus fizikos mokytojas, Ana Mackel – Ikimokyklinio ugdymo ir socializacijos skyriaus vedėja, Eigirdas Gečas – Ugdymo skyriaus muzikos mokytojas dalyvavo tarptautinėje mokomųjų ir metodinių priemonių parodoje „Bett 2025“, kuri vyko Londone. Paroda yra viena didžiausių pasaulyje švietimo technologijų renginių, suburianti specialistus iš viso pasaulio ir pristatanti naujausius švietimo įrankius bei technologijas.

Mūsų ugdymo centro darbuotojai turėjo galimybę susipažinti su moderniausiomis švietimo technologijomis, kurios galėtų būti pritaikytos dirbant su sutrikusio regėjimo mokiniais. Tai apima dirbtinį intelektą, virtualią ir papildytą realybę, automatizuotas priemones pamokų planavimui ir daug kitų inovatyvių sprendimų.

Parodos metu buvo pristatyti įrankiai, skirti įvairių ugdymo sričių, tokių kaip gamtos mokslai, matematika, kūno kultūra ir muzika, modernizavimui ir pritaikymui specialiųjų poreikių mokiniams. Dalis šių priemonių galėtų būti pritaikytos ir Lietuvos Aklųjų ir Silpnaregių Ugdymo Centrui, siekiant pagerinti švietimo prieinamumą ir kokybę.

“Bett 2025” parodos įspūdžiai ir inovatyvūs įrankiai atvėrė naujas galimybes ne tik gerinant mokymosi procesą, bet ir kuriant palankesnę aplinką, kurioje mokiniai galės geriau įsitraukti į pamokas, išvengti nuovargio ir sėkmingai atlikti užduotis.

Grįžti atgal