Gegužės 7 d. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre lankėsi Šiaulių m. savivaldybės ugdymo įstaigų Vaiko gerovės komisijų narių grupė. Jie domėjosi aklų ir silpnaregių mokinių ugdymosi galimybėmis bendrojo ugdymo mokyklose. Direktorė N. Moskalionienė papasakojo apie LASUC mokinių mokymosi pasiekimus ir pasiekimus sporte, muzikoje, profesinėje veikloje. Anot direktorės, sutrikusios regos mokiniai gali ugdytis kartu sus savo bendraamžiais, bet mokyklos bendruomenė turi būti pasiruošusi juos priimti, sudaryti jiems teigiamą emocinę ir fizinę aplinką. Atvykę svečiai susipažino su Baltąja lazdele, Brailio raštu ir išbandė informacinių technologijų pritaikymą akliems ir silpnaregiams.
LASUC bendruomenė dėkoja kolegoms iš Šiaulių – tai ir kolegialus mokymasis, ir bendravimas, ir informacijos sklaida.
![]()