Mūsų Centro 2 klasės mokinys Teodoras, 3 klasės mokinė Lėja ir 6 specialiosios klasės mokinė Viltė dalyvavo respublikiniame kūrybiniame konkurse „Vėjas atnešė žinutę“.
Konkurso tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams patirti kūrybinę sėkmę ir per literatūrinę raišką stiprinti pasitikėjimą savimi, padedant „atnešti“ savo unikalią žinutę pasauliui.
Mokiniai, padedami auklėtojų, sukūrė gražius darbelius, kuriuose kūrybiškai pavaizdavo vėjo atneštą žinutę. Už dalyvavimą šiame konkurse mokiniai buvo apdovanoti padėkomis.
I. Bortkevičienė, I. Kočinienė