Praėjusių metų pačioje rudens pabaigoje aštuntokams lietuvių literatūros pamoka „Meilės spalvos“ vyko netradicinėje erdvėje. Jos pabaigoje iš molio buvo lipdomi svajonių paukščiai. Kaip jiems pavyko, galima buvo pamatyti per šio ketvirtadienio didžiąją pertrauką atidarytą keraminių paukščių parodą „Svajonių paukščiai“. Čia jų buvo netgi daugiau – juos gavome dovanų. Svajokime!
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rima Guzelytė