Belaukdami gražios pavasario šventės – Motinos dienos – balandžio 28-osios sekmadienio popietę bendrabutyje liekantys mokiniai dalyvavo kūrybinėje veikloje „Atvirukas mamai“. Mokiniai prisiminė, kad Motinos diena – šventė, skirta pagerbti motinas. Lietuvoje ji pradėta švęsti 1928 metais ir švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį.
Mokiniai kūrė savo mamytėms, globėjoms atvirukus, rašė sveikinimus, prisimindami mažybinius, maloninius žodelius, kuriais kreipiamasi, klausėsi dainų: „Tau, mano mamyte", „Tuk, tuk širdele,“, „Tik negesink šviesos“.
Motinos meilė kaip Žemė amžina. Gražios šventės, Mielosios mamos!
S. Butnoriutė, G. Deinarovičienė