*eiti_prie_turinio*

Išvyka į Lietuvos zoologijos sodą

Išvyka į Lietuvos zoologijos sodą

Išvyka į Lietuvos zoologijos sodą

Gegužės 9 dieną pradinių klasių mokiniai vyko į Lietuvos zoologijos sodą Kaune. Tai patyriminio pobūdžio išvyka, kurios uždavinys – susipažinti su pasaulio ir Lietuvos gyvūnijos įvairove, nykstančiomis rūšimis ir nykimą sąlygojančiais veiksniais.

Pasivaikščiojimo po zoologijos sodą metu mokiniai stebėjo įvairiausius gyvūnus: nuo didžiulių stumbrų, kupranugarių, avijaučių iki nykštukinių beždžionėlių. Grožėjosi Afrikos gyvūnais: žirafomis, raganosiais, zebrais, liūtais, tigrais. Mokiniams didelį įspūdį paliko liūto riaumojimas. Keliaudami pažinimo takeliais, mokiniai matė ir atpažino Lietuvos miškuose gyvenančius žvėris: lapes, vilkus, šeškus, lūšis ir kitus miško gyventojus. Vaikščiodami po egzotariumą – šilumamėgiams gyvūnams skirtą pastatą su edukaciniu centru – matė džiunglių, savanos ekspozicijas. Ten mokiniai stebėjo dideles bei mažas gyvates, grožėjosi chameleonais, krokodilais ir mažais vėžliukais, egzotiškais paukščiais ir kitais gyvūnais.

Kelionė į zoologijos sodą suteikė mokiniams pažinimo džiaugsmą, praturtino teigiamomis emocijomis, paskatino dar labiau mylėti ir globoti gyvūnus.

Grįžę mokiniai savo įspūdžius perteikė rašinėliuose „Įspūdžiai iš zoologijos sodo“, sukūrė plakatą, kuriame įvairiomis raiškos priemonėmis pavaizdavo gyvūnus.

R. Šulskienė, R. Petkevičienė

Grįžti atgal